Opis nieruchomości
W Novator Nieruchomości!
Klimatyczne mieszkanie w sercu Dzielnicy Muzycznej – 50 m², wyjątkowa lokalizacja.
Na sprzedaż przestronne i pełne charakteru mieszkanie o powierzchni 50 m², położone w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych części Bydgoszczy – Dzielnicy Muzycznej.
Mieszkanie pierwotnie składało się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Obecnie kuchnia została otwarta na jeden z pokoi, tworząc dużą, funkcjonalną przestrzeń dzienną, która zapewnia poczucie swobody i komfortu. Dla osób preferujących tradycyjny układ istnieje możliwość łatwego przywrócenia pierwotnego podziału pomieszczeń.
Nieruchomość znajduje się w solidnym budynku z 1946 roku, który przeszedł renowację i został ocieplony. Dzięki temu mieszkanie jest ciepłe, a koszty utrzymania pozostają na rozsądnym poziomie.
Czynsz ok. 450 zł m-c/2 osoby
Ogrzewanie gazowe, koszt gazu w sezonie grzewczym: ok. 200 zł miesięcznie.
Mieszkanie ciepłe, przestronne i bardzo klimatyczne.
Dzielnica Muzyczna to jedna z najbardziej cenionych lokalizacji w Bydgoszczy, łącząca elegancję historycznej zabudowy z bliskością centrum miasta i terenów zielonych.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się:
Filharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego
Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy
Park im. Jana Kochanowskiego – zielona oaza idealna na spacery, relaks i odpoczynek w otoczeniu sztuki i zabytkowej architektury.
To idealna propozycja dla osób ceniących miejski styl życia, wyjątkowy klimat historycznej zabudowy oraz dostęp do kultury i terenów rekreacyjnych.
Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji mieszkania. To miejsce, które warto zobaczyć osobiście, aby poczuć jego niepowtarzalny charakter.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.